taka ja


 Mam na imię Magda. Jakiś czas temu moje życie stojąc na głowie pomachało nogami i zaczęło krzyczeć : każda minuta jest ważna ! z każdej chwili czerp garściami! ... dzięki małemu człowieczkowi, który pojawił się na świecie mogłam na nowo zobaczyć życie, otworzyłam oczy na świat o którym zapomniałam. Tak mnie on wciągnął, że chciałabym się nim podzielić ... Zatem ... każda chwila jest ważna !
Poświęcam się temu co robię w danej chwili i w całości, chcę wypijać esencję każdej przeżytej sekundy. 
Lubię konstruować, dopasowywać, przetwarzać, doklejać, składać, szyć, spacerować, oglądać gwiazdy, budować szałasy, piec chleb, jeść pokrzywę i miód z mleczu, bawić się, filozofować i moczyć nogi..
A ponad wszystko kocham swojego mężczyznę, moje dziecko, rodzinę, szanuję miejsce jakim jest Ziemia.

Taka ja - szalona optymistka z uśmiechem w oczach.
Zapraszam do mojej rzeczywistości.


"Kiedy jem, nie zajmuje mnie nic poza jedzeniem. Kiedy idę, to idę, i tyle. A jeśli przyjdzie mi walczyć, jeden dzień nie będzie lepszy od drugiego, by umrzeć. Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem. Zrozumiesz, że tak jak pustynia tętni życiem, tak jak niebo jest pełne gwiazd, tak wojownicy walczą, bo jest to nieodłącznie wpisane w człowieczą dolę. I wtedy twoje życie stanie się świętem, wielkim widowiskiem, ponieważ będzie tą chwilą, którą żyjesz, żadną inną."
P. Coelho


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad !